Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Help text
nl: Helptekst

en: Field type
nl: Veldtype

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: The default value for this field, used when creating new content.
nl: De beginwaarde voor dit veld bij het aanmaken van nieuwe inhoud.

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.
