Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Label
sk: Označenie

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty

en: Required field
sk: Požadované pole

en: The default value for this field, used when creating new content.
sk: Predvolená hodnota v tomto poli, použije sa pri vytvorení nového obsahu.

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
