Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Label
sl: Oznaka

en: Field type
sl: Tip polja

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sl: Navodila, ki bodo uporabniku prikazana pod tem poljem na orazcu za urejanje. <br />Dovoljene HTML oznake: @tags
