Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Help text
sr: Помоћ

en: Label
sr: Ознака

en: Field type
sr: Tип поља

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Default values
sr: Подразумеване вредности

en: Required field
sr: Обавезно поље
