Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Label
sv: Etikett

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sv: Instruktioner att visa för användaren nedanför detta fält i redigeringsformuläret.<br />Tillåtna HTML-taggar: @tags

en: Default values
sv: Förvalda värden

en: Required field
sv: Obligatoriskt fält

en: The default value for this field, used when creating new content.
sv: Standardvärdet för detta fält som används vid skapande av nytt innehåll.

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
