Form display field alter (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Label
te: లేబుల్

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Default values
te: అప్రమేయ విలువలు

en: Required field
te: తప్పనిసరి ఖాళీ
