Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Any
eu: Edozein

en: Entity type
eu: Entitate mota
