Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: All
bs: Sve

en: Fields
bs: Polja
