Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Required
es: Obligatorio

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: All
es: Todo(s)

en: Disallowed
es: No permitido

en: Fields
es: Campos

en: User Roles
es: Roles de usuario

en: Any
es: Cualquiera

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Policy
es: Política

en: Entity Type ID
es: ID del tipo de entidad
