Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: All
sv: Alla

en: Fields
sv: Fält

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Any
sv: Alla

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Policy
sv: Riktlinje
