Form Field Access (1.1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Bundle
th: กลุ่ม
