Form Helper Widget (8.x-0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
