Form Helper Widget (8.x-0.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб
