Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени
