Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Fields
he: שדות

en: About
he: אודות
