Form Helper Widget (8.x-0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट
