Form Layout (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Switch
az: Keçid

en: Tabs
az: Tablar

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: No fields available.
az: Sahələr mövcud deyil.

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Region for @title
az: @title üçün region
