Form Layout (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Region
hu: Régió

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Switch
hu: Váltás

en: Tabs
hu: Fülek

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Tab title
hu: Fül címe

en: No fields available.
hu: Nincs elérhető mező.

en: Vertical tabs
hu: Függőleges fülek

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Region for @title
hu: @title régiója

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
