Form Layout (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू
