Form Layout (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Switch
oc: Cambiar

en: Tabs
oc: Onglets

en: No fields available.
oc: Aucun camp disponible.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
