Form Layout (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Field
pt: Campo

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Region
pt: Região

en: Custom
pt: Personalizado

en: Fields
pt: Campos

en: Switch
pt: Trocar

en: Tabs
pt: Abas

en: Layout settings
pt: Configurações de layout

en: Tab title
pt: Título da aba

en: No fields available.
pt: Não há nenhum campo disponível.

en: Vertical tabs
pt: Vertical Tabs

en: Layout type
pt: Tipo de Layout

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Region for @title
pt: Região para @title

en: Enabled entity types
pt: Tipos de entidades habilitadas
