Form Layout (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Region
sl: Regija

en: Custom
sl: Prilagojeno
