Form Layout (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
