Form Layout (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Region
uk: Область

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Switch
uk: Перемикати

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Sections
uk: Розділи

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Tab title
uk: Назва вкладки

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: Vertical tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Region for @title
uk: Область для схеми @title

en: Enabled entity types
uk: Увімкнені типи сутностей
