Form Layout (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Region
vi: Vùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fields
vi: Các trường

en: Switch
vi: Chuyển

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: No fields available.
vi: Không có sẵn trường nào.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
