Form Layout (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Region
am: ክልል

en: Custom
am: ብጁ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
