Form Layout (1.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: حقل

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Region
ar: منطقة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Fields
ar: الحقول

en: Switch
ar: تبديل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Layout settings
ar: إعدادات النَسق

en: No fields available.
ar: لا حقول متاحة.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
