Form Layout (1.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Tabs
bs: Tabovi

en: No fields available.
bs: Nema dostupnih polja.
