Form Layout (1.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Switch
da: Skift

en: Tabs
da: Faner

en: Sections
da: Sektioner

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: No fields available.
da: Ingen felter til rådighed.

en: Vertical tabs
da: Vertikale faneblade

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
