Form Layout (1.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Region
kk: Аумақ

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.
