Form Layout (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Region
km: តំបន់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: No fields available.
km: គ្មាន​វាល​ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
