Form Layout (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Region
ku: ناوچە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: No fields available.
ku: هیچ خانەیەک نییە.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
