Form Layout (1.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Region
nl: Gebied

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Sections
nl: Secties

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Tab title
nl: Tabbladtitel

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: Layout type
nl: Opmaakinstellingen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Region for @title
nl: Gebied voor @title

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes
