Form Layout (1.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Region
ru: Область

en: Custom
ru: Собственная

en: Fields
ru: Поля

en: Switch
ru: Переключить

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Layout settings
ru: Настройки макета

en: Tab title
ru: Название вкладки

en: No fields available.
ru: Нет доступных полей.

en: Vertical tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Layout type
ru: Тип макета

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Region for @title
ru: @title: Область

en: Enabled entity types
ru: Включённые типы сущностей
