Form Layout (1.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Switch
sv: Byt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Sections
sv: Sektioner

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout

en: Tab title
sv: Titel på flik

en: No fields available.
sv: Inga fält tillgängliga.

en: Vertical tabs
sv: Vertikala flikar

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Region for @title
sv: Region för @title

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper
