Form Layout (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Region
te: ప్రాంతం
