Form Layout (1.0.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Region
ast: Rexón

en: Custom
ast: Personalizáu
