Form Layout (1.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Region
bg: Област на сайта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
