Form Layout (1.0.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: No fields available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གནས་ཁོངས་མེད།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
