Form Layout (1.0.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: No fields available.
cy: Dim meysydd ar gael.
