Form Layout (1.0.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Region
el: Περιοχή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: No fields available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
