Form Layout (1.0.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Region
eo: Regiono

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.
