Form Layout (1.0.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Region
eu: Atal

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Tabs
eu: Fitxak

en: No fields available.
eu: Ez dago eremurik.
