Form Layout (1.0.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો
