Form Layout (1.0.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Region
he: איזור

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Switch
he: החלפה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
