Form Layout (1.0.1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Region
ja: リージョン

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Add group
ja: グループの追加

en: Switch
ja: 切り替え

en: Tabs
ja: タブ

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定

en: Tab title
ja: タブのタイトル

en: No fields available.
ja: 利用できるフィールドがありません。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Region for @title
ja: @titleのリージョン
