Form Layout (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Fields
ka: ველები

en: Switch
ka: გადართვა
