Form Layout (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Region
mr: क्षेत्र
