Form Layout (1.0.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Switch
pl: Przełącz

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Sections
pl: Sekcje

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: No fields available.
pl: Brak dostępnych pól.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Region for @title
pl: Region dla @title
