Form Layout (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Tabs
ps: ټوپونه
